Szybki kredyt gotówkowy

Wszystkie polskie banki nakłaniają nas do zaciągania kolejnych zobowiązań finansowych. Obiecują nam, że dzięki nim nie tylko kupimy dom, nowy samochód, ale i wyremontujemy łazienkę, kupimy nowy telewizor czy też pojedziemy na wakacje marzeń. Trend ten nie powinien nikogo dziwić, gdyż na finanse banków składają się przede wszystkim zyski z odsetek, które w przypadku typowych kredytów gotówkowych wcale nie są małe.
Niskie oprocentowanie, ale...
W wielu placówkach bankowych znajdziemy oferty kredytów gotówkowych o bardzo niskim oprocentowaniu nominalnym. Nie dajmy się jednak zwieść tego typu ofertom, gdyż oprocentowanie nominalne w żadnym stopniu nie odzwierciedla prawdziwych kosztów zaciągnięcia zobowiązania. Składają się na nie bowiem także inne czynniki, które są zależne jedynie od danego banku.
RRSO, czyli to, co najważniejsze
Biorąc kredyty gotówkowe, należy więc zwracać uwagę na RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Jej wysokość wyraża bowiem nie tylko samo oprocentowanie, ale także sumę kosztów związanych z prowizjami bankowymi czy ubezpieczeniami, które są obowiązkowe. Opłaty te znacząco podnoszą bowiem koszty zaciągnięcia pożyczki bankowej i sprawiają, że może być ona nawet dwukrotnie droższa niż początkowo nam się wydawało. Uważajmy także na promocje, którymi kuszą nas placówki bankowe, gdyż korzystanie z nich często wiąże się z szeregiem formalności, których nie będziemy w stanie spełnić. Może się wtedy okazać, że korzystanie z kredytu bankowego kosztowało nas znacznie więcej niż moglibyśmy się tego spodziewać na początku.

Firma Dlaczego warto? Weź pożyczkę!
Konto Proste Zasady dla Obywateli Ukrainy - Getin Bank
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej
Weź pożyczkę!
Konto za Zero dla obcokrajowców - PKO Bank Polski
  • 0 zł za prowadzenie konta, (jeśli masz kartę wydaną do konta, w przeciwnym razie 6,90 zł/mieś)
  • 0 zł za kartę wydaną do konta (wystarczy dokonać płatności kartą bezgotówkowo na kwotę min. 300 zł rozliczonych w okresie, za który jest pobierana miesięczna opłata za kartę, w przeciwnym razie 6,90 zł/mies. Okres, za który jest pobierana opłata miesięczna za kartę uzależniony jest od daty wydania karty)
  • 0 zł za wypłaty gotówki z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
Weź pożyczkę!