Porównanie pożyczek pozabankowych

Jeżeli domowe finanse nie są w najlepszej kondycji, na rynku produktów finansowych znajdziemy kilka sposobów ich podreperowania. Warto więc wskazać mocne i słabe strony najpopularniejszych z tych rozwiązań.
Chwilówki
Budzą one bardzo duże kontrowersje, gdyż z jednej strony są szybkim źródłem gotówki dla każdego, a z drugiej - obarczone są bardzo wysokimi odsetkami i krótkim okresem spłaty. Rozwiązanie to jest więc dobre dla osób, które potrzebują pieniędzy niemalże natychmiast, jednak wiedzą, że już za miesiąc będą mieć gotówkę niezbędną do spłaty zadłużenia w całości.
Kredyty gotówkowe
Ta forma finansowania jest zarezerwowana jedynie dla banków. Dużą jej zaletą jest możliwość uzyskania nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych i rozłożenia spłaty długu nawet na kilkadziesiąt rat. Niestety, placówki bankowe nie zgodzą się pomóc każdemu wnioskodawcy - pieniędzy nie otrzymają osoby, które nie mają stałego źródła dochodów bądź mają złą historię kredytową w bazie BIK.
Karty kredytowe
Korzystanie z kart kredytowych jest bardzo proste i wygodne. Ponadto kwota zadłużenia na karcie kredytowej przez kilkadziesiąt dni nie podlega oprocentowaniu, co oznacza, że można ją uregulować bez konieczności zapłaty odsetek. Największą wadą tego rozwiązania jest konieczność długiego oczekiwania na otrzymanie karty kredytowej. Od momentu złożenia wniosku o jej wydanie do chwili otrzymania jej listownie może bowiem minąć nawet kilkanaście dni, co jest bardzo niekorzystne dla osób, którym zależy na możliwości uzyskania szybkiego dostępu do dodatkowej gotówki.

Firma Dlaczego warto? Weź pożyczkę!
Leasing lub wynajem samochodów - Carsmile
  • Carsmile to jedyna platforma online samochodów na abonament:
  • Wszystkie marki, modele i wersje wyposażenia zebrane w jednym miejscu dla łatwego porównania.
  • Carsmile oferuje leasing i najem długoterminowy samochodów nowych
  • Idealny program skierowany do Wydawców, których odbiorcy szukają dla siebie samochodu i jego finansowania
Weź pożyczkę!