Pożyczki bez BIK

Domowe finanse często nie są wystarczające na pokrycie wszystkich naszych potrzeb. Wielu z nas nie ma bowiem żadnych oszczędności, a nagła awaria lodówki czy samochodu wymagają natychmiastowego rozwiązania. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się pożyczki bez BIK, których udzielają instytucje pozabankowe.
Na czym to polega?
Warto zaznaczyć, że korzystanie z pożyczek bez BIK jest znacznie łatwiejsze niż korzystanie z kredytów bankowych. Można je bowiem otrzymać nawet w kilkanaście minut bez wychodzenia z domu. Większość firm pożyczkowych działa w Internecie i wymaga od swoich klientów spełnienia jedynie podstawowych formalności. Wystarczające jest więc jedynie wypełnienie bardzo prostego formularza, w którym należy podać dane osobowe, wybrać interesujące nas parametry pożyczki oraz przesłać zeskanowany obraz dowodu osobistego. Po weryfikacji danych instytucja pozabankowa przesyła pieniądze na konto klienta.
Także dla zadłużonych
Co ważne, firmy trudniące się udzielaniem szybkich pożyczek nie mają obowiązku sprawdzania historii kredytowej swoich klientów w bazie BIK. Oznacza to, że pieniądze może otrzymać każdy, kto tylko będzie o nie wnioskował. Wsparcie finansowe tego typu jest więc kierowane także do tych osób, które w przeszłości miały problem z terminową spłatą zadłużenia. Firmy nieobjęte przepisami prawa bankowego nie mają bowiem obowiązku wykluczania takich osób z listy potencjalnych pożyczkobiorców - mogą one wszystkich klientów traktować w jednakowy sposób.

Firma Dlaczego warto? Weź pożyczkę!
Konto Proste Zasady dla Obywateli Ukrainy - Getin Bank
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej
Weź pożyczkę!
Konto za Zero dla obcokrajowców - PKO Bank Polski
  • 0 zł za prowadzenie konta, (jeśli masz kartę wydaną do konta, w przeciwnym razie 6,90 zł/mieś)
  • 0 zł za kartę wydaną do konta (wystarczy dokonać płatności kartą bezgotówkowo na kwotę min. 300 zł rozliczonych w okresie, za który jest pobierana miesięczna opłata za kartę, w przeciwnym razie 6,90 zł/mies. Okres, za który jest pobierana opłata miesięczna za kartę uzależniony jest od daty wydania karty)
  • 0 zł za wypłaty gotówki z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
Weź pożyczkę!