Promocje - pożyczki pozabankowe

Duża konkurencja na rynku chwilówek sprawia, że coraz większa liczba placówek pozabankowych stara się oferować swoim klientom różnego typu promocje. Zwykle mówi się, by korzystanie z tego typu pomocy finansowej traktować jako ostateczność, jednak niektóre promocje oferowane przez instytucje pożyczkowe wydają się być naprawdę interesujące. Czy warto więc z nich korzystać?
Pierwsza pożyczka za darmo
Domowe finanse często mogą potrzebować natychmiastowego podreperowania, a darmowa pożyczka pozabankowa wydaje się być do tego celu wprost idealna. Warto zaznaczyć, że w wielu firmach faktycznie istnieje możliwość pożyczenia pieniędzy bez konieczności płacenia jakichkolwiek odsetek, jednak wiąże się to z pewnymi warunkami. Klienci są bowiem zmuszeni do skorzystania z pożyczki o określonej wysokości i wyznaczonym okresie spłaty. Nawet niewielka zmiana tych dwóch parametrów sprawia, że firma pożyczkowa naliczy odsetki za wypłatę zobowiązania.
Dłuższy okres spłaty
Wiele osób interesuje się także możliwością skorzystania z chwilówki o dłuższym niż 30 dni okresie spłaty. Warto więc zaznaczyć, że kilka firm zaproponowało swoim klientom możliwość zwrotu gotówki w ciągu 60 dni. Jedna z instytucji pozabankowych wyróżniła się jeszcze mocniej i zaoferowała swoim klientom możliwość uregulowania zadłużenia w ciągu kilkudziesięciu tygodni. W tym przypadku trzeba się jednak liczyć z tym, że raty należy płacić w cotygodniowych, a nie comiesięcznych odstępach, co sprawia, że pożyczka rozłożona na 50 rat jest spłacana niecały rok.

Firma Dlaczego warto? Weź pożyczkę!
Konto w PKO Banku Polskim dla obcokrajowców - PKO Bank Polski
  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (konta). Wystarczy mieć kartę debetową do konta
  • 0 zł za obsługę karty debetowej. Jeżeli dokonasz transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą lub BLIK na min 300 zł w okresie rozliczeniowym, za który jest pobierana miesięczna opłata za kartę, w przeciwnym razie 8,00 zł/mies. Zwrot towaru lub anulowanie operacji zmniejsza wartość płatności w okresie rozliczeniowym w którym nastąpił zwrot anulowanych płatności
  • 0 zł za wypłaty gotówki z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego
  • wygodne płatności kodem BLIK lub zbliżeniowo z aplikacją mobilną IKO
Weź pożyczkę!