Pożyczki na święta

Obecnie pożyczki świąteczne nie są tak chętnie promowane jak jeszcze kilka lat temu. Do niedawna były one w ofercie niemalże każdej instytucji pozabankowej. Aktualnie trendy nieco się zmieniły i typowe pożyczki świąteczne są domeną banków.
Co oferują instytucje pozabankowe?
Jeśli jednak wolimy, by nasze finanse przed świętami wspomogła firma pożyczkowa, możemy skorzystać z oferty kilku takich placówek. Zwykle jednak będziemy rozczarowani, gdy okaże się, że reklamowane promocje świąteczne są jedynie sztuczką marketingową. W większości placówek dowiemy się bowiem, że pieniądze otrzymamy na tych samych zasadach jak w pozostałych okresach.
Niewielkie ułatwienia
Istnieje jednak kilka firm pożyczkowych, które dla klientów potrzebujących pieniędzy na organizację świąt przygotowały niewielkie ułatwienia. Do najważniejszych z nich należy przesunięcie terminu spłaty zadłużenia na okres po Nowym Roku, co sprawia, że pożyczka zaciągnięta w listopadzie nie musi być spłacona jeszcze w grudniu, ale np. w styczniu lub w lutym. Ponadto pojawiło się kilka ofert, w których spłata zadłużenia jest rozłożona na 12 rat miesięcznych, co pozwala swobodniej dysponować domowymi finansami po świętach.
Warto jednak pamiętać, że żadna z tych ofert nie pozwoli nam pożyczyć kwot wyższych niż kilka tysięcy złotych. Kłopotliwa może być też kwestia wysokiego oprocentowania rzeczywistego, które sprawia, że będziemy zmuszeni oddać nawet kilkukrotnie więcej pieniędzy niż otrzymaliśmy od firmy pożyczkowej, z usług której skorzystaliśmy.

Firma Dlaczego warto? Weź pożyczkę!
Konto w PKO Banku Polskim dla obcokrajowców - PKO Bank Polski
  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (konta). Wystarczy mieć kartę debetową do konta
  • 0 zł za obsługę karty debetowej. Jeżeli dokonasz transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą lub BLIK na min 300 zł w okresie rozliczeniowym, za który jest pobierana miesięczna opłata za kartę, w przeciwnym razie 8,00 zł/mies. Zwrot towaru lub anulowanie operacji zmniejsza wartość płatności w okresie rozliczeniowym w którym nastąpił zwrot anulowanych płatności
  • 0 zł za wypłaty gotówki z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego
  • wygodne płatności kodem BLIK lub zbliżeniowo z aplikacją mobilną IKO
Weź pożyczkę!